CANLI | Fenerbahçe’de tarihi buluşma! Başkan adayları Ali Koç ve Aziz Yıldırım canlı yayında karşı karşıya

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde yarın gerçekleştirilecek başkanlık seçimi öncesi adaylar Aziz Yıldırım ve Ali Koç canlı yayında buluşacak!

Seçim öncesi adaylar karşı karşıya

21:51 08 Haziran 2024

KANAL VE SAAT BELLİ OLDU

Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un karşı karşıya geleceği canlı yayının kanalı ve saati netlik kazandı. İkilinin 23.00’te Habertürk ekranlarında olacağı öğrenildi.

21:29 08 Haziran 2024

MODERATÖRSÜZ TEKLİF KABUL GÖRMEDİ

Aziz Yıldırım’ın Ali Koç’un canlı yayın teklifini kabul etmesinin ardından ikilinin 22.30’da buluşacağı öğrenildi. Aziz Yıldırım’ın moderatörsüz canlı yayın teklifi Ali Koç tarafından kabul görmedi.

21:26 08 Haziran 2024

ALİ KOÇ: YÜZÜNÜZE SÖYLEMEK İSTİYORUM!

Fenerbahçe’de başkan adayı Ali Koç, kongredeki divan başkanlığı için gerçekleştirilen seçimin ardından Aziz Yıldırım’a çağrıda bulundu.

Ali Koç çağrısında, “Sayın başkan çok geç değil. Akşam istediğiniz yerde çıkalım. Haydi burada size muhtelif sebeplerden dolayı hakkınızın yendiğini savunabilirsiniz. Bize göre öyle değil. Bizi çok yere şikayet etmişsinizdir. Şimdi de emniyete şikayet etmişsinizdir. Fırsat bu fırsat. İsyorsanız akşam son kez yaptığım bu çağrıyla istediğiniz yerde buluşalım ve istediğini her şeyi söyleyin. Ben söylemek istediklerimi yüzünüze söylemek istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

21:24 08 Haziran 2024

AZİZ YILDIRIM ÇAĞRIYI KABUL ETTİ

Fenerbahçe’de başkan adaylarından Aziz Yıldırım, Ali Koç’un canlı yayın teklifini kabul etti.

Aziz Yıldırım açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Başkan Ali Koç’u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Kendisinin seçeceği ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız.”

Canlı Anlatım Özeti

  • KANAL VE SAAT BELLİ OLDU
  • MODERATÖRSÜZ TEKLİF KABUL GÖRMEDİ
  • ALİ KOÇ: YÜZÜNÜZE SÖYLEMEK İSTİYORUM!
  • AZİZ YILDIRIM ÇAĞRIYI KABUL ETTİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x